Interpretacja wyników badań krwi 22-letniej kobiety

Witam. Bardzo prosze o interpretacje wynikow badan krwi. Leukocyty 6,1 tys/ul Erytrocyty 4,3 mln/ul Hemoglobina 11,9 g/dl Hematokryt 35 % MCV 82 fl MCH 28 pg MCHC 33,7 g/dl Płytki krwi 350 tys/ul RDW-CV 14,9 % PDW 14,3 fl MPV 11,5 fl P-LRC 36,0 % Neutrofile 2,17 tys/ul Limfocyty 3,07 tys/ul Monocyty 0,60 tys/ul Eozynofile 0,14 tys/ul Bazofile 0,1 tys/ul Neutrofile 35,6 % Limfocyty 50,4 % Monocyty 9,9 % Eozynofile 2,3 % Bazofile 1,8 % OB 30 mm/h CRP 11,99 mg/l

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani wyniki mogą wskazywać na aktualną lub przebyta infekcję wirusową. Wskazana jest konsultacja internistyczna.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Prawdopodobnie jest wszystko ok ale proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam kontekstu wykonywania badania. Widzę ze CRP jest podwyższone oraz OB ale nie umiem powiedzieć co moze byc przyczyna. Bez stanu klinicznego taka interpretacja jest niestety niemożliwa. Pozdrawiam