Jak interpretować wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa u osoby po 2 operacjach?

Witam.Krzysztof lat 40.Proszę o interpretacje wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa L-S.Spłycenie fizjologicznej lordozy lędzwiowej.Nierówności blaszek granicznych trzonów kręgów L(mnogie guzki Schmorla) Niewielkie centralne tylne wypukliny tarcz m/kręgowych L2-L3,L3-L4,L4-L5 i L5-S1 modelują łagodnie przednią powierzchnie worka oponowego.Dodam jeszcze choć nie wiem czy to ma ze sobą związek, że przeszedłem już dwie operacje odcinka szyjnego z protezoplastyką C5-C6 iC4-C5,C6-C7,nadal odczuwam mocne bóle karku i całego kręgosłupa.Pierwsza operacja Czerwiec 2016,druga pażdziernik 2017rok.Dziękuje i pozdrawiam.

DO omówienia z Neurologiem, Neurochirurgiem
DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia , z wynikami badań i MRI ;

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam