Jak radzić sobie z takimi objawami?

Witam. Od 4tygodni przejwiam stan agonii a nigdy na nic nie chorowałam i mam 18 lat. Leczę się na nerwicę. Mam zapadnięcie gałek ocznych, wilgotną skórę, zaostrzone rysy twarzy, zaburzenia oddychania krążenia, czasami mam 37.0 ale często spada samoistnie do 36.6. Ciało wrażliwe na dotyk. Mam napady apetytu i chęć na napoje w dużych ilościach. Lekarze stwierdzili że jestem zdrowa. Moje crp wynosi 0.07. Boje się, że taki stan doprowadzi mnie do śmierci, co robić?

Dzień dobry, jeśli obawia się Pani o swoje zdrowie należy się udać do lekarza pierwszego kontaktu i skonsultować z nim swoje objawy.
Napisała Pani, że lekarze twierdzą, że jest Pani zdrowa, a jednocześnie ma Pani diagnozę nerwicy - to się wyklucza. Nerwica jest chorobą, wymagającą specjalistycznego leczenia. Proszę udać się do psychiatry oraz psychologa, celem przeprowadzenia pełnej diagnostyki oraz podjąć zgodne z zaleceniami leczenie.