Jak wyleczyć bóle głowy, niską odporność i nerwicę?

Witam ! Od kilkunastu lat mam powazne problemy ze zdrowiem - a od 2008 r. Non stop pęka głowa - (gł. baardzo silne, czeste i długie bole całej głowy i karku , b. niska odpornosc, nerwica , depresja, bezsenność) , od wielu szukam ratunku wszędzie,  nic nie pomaga, co robić, z góry dzięki :)

Witam , powinie podjąć pan zdecydowanie terapię antystresową lub tzw. trenin anystresowy - najlepiej metodą Jacobsona( PMR) lub Schultza (Trening autogenny) Pewnie jakiś psycholog albo psychoterapeuta robi to także w Krakowie.
Może Pan jednak na wstępie zamówić specjalistyczne programy antystresowe i nasenne tak aby nie zwlekać i już zacząć przeciwdziałać.
Ceny znajdzie Pan w moim opisie,
Pozdrawiam

Witam Pana
Rozumiem, że wykonane były badania diagnostyczne
w kierunku ustalenia przyczyny bólu głowy.
Jeżeli stwierdzono u Pana zaburzenia nerwicowo-depresyjne,
to przede wszystkim tym należy się zająć.
Nieleczone zaburzenia nerwicowo-depresyjne prowadzą do silnego
pogarszania się stanu zdrowia psychicznego i fizycznego
i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.
Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowo-depresyjne,
często doświadczają różnych nieprzyjemnych objawów
somatycznych wywołanych rozchwianiem równowagi
układu wegetatywnego, np. dolegliwości żołądkowe, kołatanie serca,
uczucie duszności, przyspie¬szone tętno, bóle i zawroty głowy
i wiele innych dolegliwości.
Dlatego niezmiernie ważne jest wyleczenie zaburzeń depresyjnych
I nerwicowych.
Aby wyleczyć zaburzenia nerwicowe i depresyjne oraz ich
konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu,
zbadać okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii,
dzięki której wyleczy Pan bezsenność, nerwice, depresję
oraz towarzyszące im objawy i odzyska Pan spokój, równowagę
wewnętrzną a także chęć i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl