Jaka może być przyczyna niskiego poziomu witaminy D u 55 latki?

Witam.Jestem w trakcie diagnozy z jakiego powodu mój organizm ma niski poziom witaminy D3,mam 8,a norma minimalna to 30-50.Wszystkie badania krwi dobre ,poziom hormonów również ,czekam na diagnostyke USG....Choruję od 23 ( usunięcie guza tarczycy),a mam obecnie 55 lat .Przez te wszystkie lata byłam leczona przeważnie psychotropami,przeciwzapalnymi i.t.p lekami.Zrobiłam nawet poziom stężenia Clonazepamu we krwi,gdyż od lat jestem nim "leczona" .Wyszedł mi wynik 116,42 ,norma to 40-80,a powyżej 100 toksyczna.Przestraszyłam się gdyz zażywam wg zaleceń .....Lekarz stwierdził,że nie zagraża nic mojemu życiu i nie ma powodu iść na odtrucie organizmu,ponieważ zażywam ten lek wiele lat i taka toksyczność " to nie jest niespodzianką",a idąc na badanie krwi nie wiedziałam i zażyłam 0,5 mg.Clonazepamu,co zapewne podniosło stężenie,,,,,Bardzo proszę o poradę ,bo mam dolegliwości bardzo silne z powodu kręgosłupa ( 3 przepukliny w lędżwiowym ,3 w piersiowym ,ucisk na rdzeń w szyjnym odcinku i dwa dyski które należy usunąć.....,a wstawić implanty).Kiedy czytam o objawach zatrucia clonazepamem,to mam tylko czasem mdłości i problemy układu pokarmowego,ale bardzo się boję,że "igram" z zyciem i czy nie powinnam trafić z takim stężeniem Clonazepamu na odtrucie.Bardzo proszę o poradę i dziękuję

Odnośnie stosowania klonazepamu - proszę ustalić jego dalsze przyjmowanie w lekarzem prowadzącym terapię.