Jakie badania w diagnozie zapalenia tarczycy i Hashimoto?

Witam, jak można zdiagnozować zapalenie tarczycy hashimoto? dodam że bardzo żle się czuję jestem osłabiona senna nic mi się nie chce jestem śpiąca i wyczerpana psychicznie , mam ciągle chrypkę w gardle i boli mnie często szyja oraz mam zaburzenia miesiączki. zrobiłam badanie tsh i anty -tpo prywatnie ale wyniki są w normie co mogę jeszcze zrobić bo mojalekarz rodzinna nie widzi podstaw aby dalej diagnozować tarczycę. proszę o odp.

- zakażenie wirusowe- najczęściej EBV = p.ciała EBV IgG ilościowo
- zakażenie chlamydiami - testy p.ciała
- niedoczynność nadnerczy - rytm kortyzolu rano i wieczorem oraz ciśnienie krwi w pozycji leżącej i po 1,3,5 min po pionizacji
- zaburzenia miesiączkowania
- depresja
--- i wiele innych
może ustąpić samoistnie jeżeli związane z zakażeniem
Ogólnie: Niegroźne ale męczące Powodzenia :)