Metoda oczyszczania organizmu

Witam. Interesuje mnie temat oczyszczania organizmu z toksyn.Mam dylemat,która metoda jest lepsza dla organizmu.Czy 1-dniowa głodówka w tyg jest bezpieczna?Czy nie ma ona negatywnych skutków dla zdrowia w przyszłości?Czy nie jedzenie nie spowoduje odkładania tłuszczu "na czarną godzinę"?. 2 metoda to 1 dzień warzywny w tygodniu.Czy jest skuteczna?Jakie warzywa są dopuszczalne?Która z tych metod jest lepsza dla organizmu?Jakie są plusy i minusy każdej z metod?Czy trzeba się do nich przygotować?

Dzień warzywny moim zdaniem jest lepszym sposobem. Warzywa mają również wartość kaloryczną, zawierają wszystkie składniki odżywcze,
Skład diety warzywnej trzeba dostosować do swojego organizmu.
Błonnik zawarty w warzywach oczyści jelita. Błonnik wiąże toksyny obecne w pokarmie iw jelitach, ale wiąże także substancje odżywcze(po prostu wiąże wszystko).

Do tego należy pić 2-3 litry wody, jeśli soki to tylko takie zrobione samemu.

Do 1-go dnia warzywnego nie musi się Pani specjalnie przygotowywać. Jesli ma Pani dolegliwości w postaci biegunek, zaparć, wzdęć, skurczów jelit, bólów brzucha to nie polecam tych diet.

Pozdrawiam.

Joanna Arciszewska.