Niedokrwistość z niedoboru żelaza oraz osłabienie

Witam. Wykryto u mnie niedokrwistkosc z niedoboru zelaza. Ale lekarz nie powiedzial jaka jest przyczyna tego,prepisal tylko zelazo,a pozniej badanie kontrolne. 2tyg temu bylam w szpitalu i mialam robiona morfoligie krwi,i bylo okey. Lekarz rodzinny zrobil badanie na poziom zelaza w surowicy i jesy bardzo niskie,czyli anemia. Jak dlugo sie to leczy. ? Czuje sie strasznie oslabiona a w tym roku koncze szkole i pisze egzamin. Czy powinnam cwiczyc na wf. ? Czy anemia szybko doprowadza do bialaczki ?

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz

Gdyby Pani miała jakieś pytania proszę śmiało dzwonić tel. 606 130 841