Nietolerancja pokarmowa a ból głowy

Witam, mam 21 lat i nadwagę. Wyniki badań na nietolerancje pokarmowe wykazały u mnie wiele produktów , między innymi jęczmień, białko mleka krowiego, niektóre warzywa i owoce . Wykluczyła także gluten. Jem 5 posiłków dziennie od dwóch tygodni i nie jem nietolerowanych produktów. Codziennie wstaje z bólem glowy. Co może być tego przyczynom. Dodam, że nie jem także slodyczy.

Jeżeli zmiana diety i wykluczenie powyższych składników wywołała właśnie u Pani bóle głowy, oznacza to najpewniej znaczne osłabienie organizmu. Nie wiem co za test był wykonywany i jaka jest jego wiarygodność, ale nie odstawiałabym wielu istotnych składników pokarmowych na raz. Nie wiem też, jakie miała pani w ogóle objawy ze strony p. pokarmowego / innych układów.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.