Problem z nawracającymi bólami podbrzusza u 18-latki

Witam mam 18 lat od 2 lat nawet ponad męczę się z bólami podbrzusza najbardziej są nasilone w trakcie miesiączki czasem takie że dysfunkcjonuja mnie sa również napadowe i silne rok temu wykryto mi torbiel w jajniku leczono przez 3 msc antykoncepcja po wizycie stwierdzono ze nic nie pomaga i wysano do szpitala tam wykonano laparoskopijne usuniecie i okazalo sie ze to torbiel dermotoidalna następnie bóle wcale nie zniknely ginekolog do ktorego chodziłam ciagle mi cos przepisywal typu luteina , antykoncepcja , przeciwbolowe i nic az w koncu zmienilam lekrza dodam ze bardzo przytylam drugi lekarz skierowal mnie do szpitala na badania stwierdzono podejrzenie PCOS i insulinoopornosci oraz zylaki przymacicz tam mi powiedziano ze te zylaki to przyczyna mojego bólu ( zaczal nawet sie pojawiać w trakcie lub po stosunku) jest on coraz bardziej uciazliwy oraz ze trzeba bedzie podjac leczenie lub zabieg z wynikami poszłam do lekarza powiedział ze nie ma potrzeby tego leczyć przepisalam sie do innego ten natomiast dal mi ketonal zebym brala przed miesiączka żeby bóle ustepowaly i zylakow nie ma co narazie ruszac , co ja mam zrobic? Te bole sa okropne ide ulica i nagle mnie lapie taki bol ze czuje ze zaraz padne , stosunku jest coraz mniej bo bardzo boli i nie sprawia przyjemności chciałabym mieć w przyszłości dzieci pomocy!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się do ginekologa, który skieruje Panią na dokładniejsze badania do szpitala. Pozdrawiam.