Skąd ten ból, skoro żyły są drożne?

Witam.zmagam.sie z bolem od lutego wtedy zrobiono mi Usg doppler wyszedl dobrze. 2 tyg temu d dimery i ekg [bol klatki piers)mialam.robione byly dobre. Noga dalej boli...od polowy lydki , udo i do posladka. Nawet mocny skurcz zlapal.mnie tak az mi.sie siniak.zrobil. bylam u chirurga 4 dni temu ale nic nie widzi. Przez dotyk sprawdzal mi cisnienie w.nogach i stwierdzil ze zyly drozne. Nie wiem.co.juz zrobic ta noga mi.dokucza. smaruje mascia.lotion 1000 pije magnez i wapno i.nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć