Skąd ten tępy ból w plecach?

Od jakiegoś czasu mam praktycznie codziennie zawroty głowy o różnych porach dnia . Czasem rano czasem wieczorem przy czym towarzyszy mi taki wewnetrzny niepokoj ,panika,czasem również ucisk w gardle (trudnosci w, oddychaniu)przyspieszone bicie serca. W lutym2017 uderzyłam sie w głowe na basenie wtedy po powrocie zaczelo robic mi sie słabo i nie moglam oddychac wiec pojechalam do szpitala tam zrobili mi przeswietlenie glowy i ekg ale nic nie wykazalo po 3 dniach wrocilam do domu. Wtedy zaczelo bolec mnie tak jakby pod sercem trwalo to kilka miesiecy przy tym odbijanie . Potem mialam jeszcze inne dolegliwosci. W listopadzie pewniego dnia wieczorem po prostu nie moglam oddychac . Poszlam do kardiologa stwierdzil ze mam arytmie i lekkie zmiany na zastawce przepisal mi pol tabletki biblock rano. Ale dolegliwosci dalej sa teraz mam codziennie zawroty glowy juz mnie to meczy bardzo bo prawie rok juz sie mecze ale nikt nie potrafi mi pomocc bylam jeszcze u endokrynologa bo tez mam problem z hormonami ale rowniez nic nie wyszlo dodam ze bylam u kregarza przez kilka dni po nastawianiu czulam sie dobrze bolaly plecy ale bylo ok ale teraz dalej to samo czasem mam taki tepy bol w plecach nie wiem czy to kregosłup czy nerw. Prosze o pomoc mam naprawde dosyc tego :(

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia i nastroju , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam