Starania o ciążę po poronieniu ciąży pozamacicznej

Witam. Jestem po wrześniowej ciąży pozamacicznej. Od roku staraliśmy się o drugie dziecko. Oo 15 lat, od pierwszego porodu ciągle w cytologii silny stan zapalny, po łyżeczkowaniu macicy-rozrost endometrium gruczołowate, spowod. podobno ciążą ektopową. Od salpingotomii silne zaparcia, bóle z prawej strony pod żebrami, niestrawności, wzdęcia. Gastroskopia, chlamydia ok, hormon BHcg spadł. W kolonoskopii usunięty pseudopolip-też przewlekły stan zapalny. Nie powinno się leczyć takich stanów i jak?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, szanowna Pani proszę pozostawać pod stała opieka ginekologa. pozdrawiam