Stosowanie leku Clatra a wizyta u alergologa

Witam, Przyjmuje lek Clatra na alergie ktory przypisal mi lekarz rodzinny. Ale mam za 5 dni wizyte u arelgologa i nie wiem czy mam odstawic ten lek przed wizyta czy nie?? Powiem tez ze jak odstawiam lek alergia sie nasila mam cala twarz w wysypce ktora piecze a reszta ciala swedzi. I mam dylemat bo musze brac jakis lek na alergie a z drogiej strony ta wizyta u Arelgologa co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie odstawiać leku. Dokładny opis objawów będzie dla specjalisty wystarczający.