Uczucie derealizacji i lęk o krwiaka mózgu

Witam, od długiego czasu, kilka lat mam uczucie derealizacji i lęk, że mam krwiaka mózgu ponieważ czasami mam jedną źrenicę większą od drugiej, lecz prawidłowo reaguje na świtła, nie wiem, czy to może mieć coś wspólnego z tym, że gdy byłam mała miałam niedotlenienie mózgu, teraz mam ciągłe dziwne uczucia w głowie, jakby coś pękało i później takie jakby jej drętwienie, nie mam co mam robić, strasznie się boję, a rodzice mówią że mam po prostu się lepiej odżywiać,mam też zawsze niskie ciśnienie,

Dzień dobry, warto rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego który może skierować panią na badania neurologiczne. Jednocześnie zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry - również w celu diagnozy. Specjaliści zaproponują dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Witam. Proszę wybrać się do lekarza na badania a jeśli wszystko będzie ok, zachęcam do skorzystania z pomocy psychologicznej. Pozdrawiam!