Co mogą znaczyć te objawy od jakiegoś czasu?

Witam. Od około tygodnia odczuwam brak łaknienia, a gdy coś zjem (nieważne czy mało czy dużo, czy to cały talerz jedzenia czy tylko mały kęs, nieważne co to jest) boli mnie w nadbrzuszu. Mogę pić za to bez problemu kawę, herbatę czy wodę. Czasami boli mnie również głowa i plecy, odczuwam ciągle mdłości, osłabienie. Zauważyłam również ostatnio kilka razu po wypróżnianiu się krew czerwoną, świeżą na papierze oraz kale. Dodam, że jestem osobą otyłą, mam 27lat, cukrzycę t2 stwierdzoną jakieś 9miesiecy temu oraz jestem 2 miesiące po cesarskim cięciu.

Ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Trzeba zadbać o dobrą kondycję i regularne ćwiczenia dla kręgosłupa ! ZWŁASZCZA PO CIĄŻY!! Pozdrawiam i zapraszam; . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog