Czy możliwe że mam nerwicę w wieku 32 lat?

Nerwica ? Wykonane badania : Usg brzucha w normie , tsh lekko podwyzszone, ekg ok , gastroskopia ok , tomograf kregoslupa piersiowego ok , badania ogolne krwi ok , trzustka watroba z krwi ok . Rentgen klatki ok . Co moge jeszcze zrobic zeby sprawdzic czy nie dzieje sie nic powaznego ? Od dwoch tygodni boli mnie klatka piersiowa z lewej strony i mostek do tego boli mnie miedzy zebrami , mam wrazenie spuchnietej szyji i jezyk jak by uciekajacy do krtani . Czy mam sie pogodzic z nerwica czy jest cos co moge jeszcze zrobic ? Prosze o odpowiedz .

Witam! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w gabinecie prywatnym. Ustalą profil osobowości, poziom lęku i inne potrzebne funkcje i w wypadku potwierdzenia podejrzenia podłoża nerwicowego zastosują odpowiednio dobraną psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.