Ból oka i niedoczynność tarczycy

Od co najmniej 3 tygodni boli mnie prawe oko(codziennie, przez minimum kilkanaście minut). Leczę niedoczynność tarczycy- jedynie Ft4 było o 1 stopień za duże. Jestem w okresie remisji po zaburzeniu psychotycznym. Świadomość tego, co się dzieje, w moim przypadku jest niesamowita! Staram się w trakcie dnia spędzać przed komputerem zaledwie kilka minut. Odnoszę wrażenie, że gorzej widzę. Reakcja organizmu na leki, naturalny stan po przebytej chorobie? Jestem bardzo wrażliwym człowiekiem.

Witam. Należałoby moim zdaniem sprawdzić czy nie potrzebuje Pan szkieł korekcyjnych do pracy przy komputerze oraz czy nie ma np. ukrytego zeza rozbieżnego co może dawać takie problemy (wymaga też szkieł do komputera jeśli jest). Pozdrawiam. Barnyk.