Ból podbrzusza i piersi i podwyższona temperatura ciała

Ponad tydzień już boli mnie podbrzusze oraz piersi , jak zacznę coś robić to zaraz brzuszek zaczyna boleć mnie a piersi mam nabrzmiałe i bolące różnie i ten śluz raz go mam więcej aż wylewa się a raz mniej jest on biały , temperatura rano utrzymuje się 37.1-37.2 stopni , do miesiączki mam jeszcze tak 4 dni jak powinna pojawić się , miałam też ostatnio w nocy ssanie żołądka sama już nie wiem dlaczego tak mam a nigdy tak nie było

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki i leczenia.