Co jest powodem bólu pod żebrami utrzymującego się od 4 miesięcy?

Od jakiegoś czasu mam nieprzyjemny problem z "bólem" po prawej stronie pod żebrami. Utrzymuje się to od jakiś 3-4 miesięcy, towarzyszyły mu zaparcia, problem z wypróżnianiem , uczucie pełności, uczucie przytkanego przełyku na wysokości mostka. Towarzyszy mi również zmęczenie.. Obecnie wszystkie zniknęły a pozostał ten tępy ucisk, ból, jakby jakaś gula. Ciężko określić to ,ponieważ no nie jest to jakiś ostry ból, to bardziej uczucie dokuczania i parcia na skórę. Lekarz rodzinny zlecił mi już gastroskopie- wszystko dobrze , USG jamy brzusznej -wszystko dobrze, rok temu wykonane usg wątroby -wszystko okej , badania krwi, morfologia i inne - wszystko okej. Obecnie jestem przed kolonoskopią i szczerze się boje. Co mi właściwie jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa i kierować się jego zaleceniami