Co może powodować ból jajników i czy może to być związane z zatwardzeniem?

Od lat: zapalenia gardla (ok 1 x miesiąc - według lekarza wirusowe...nie potwierdzone posiewem) AZS Alegrie wziewne Bóle brzucha Nietolerancja laktozy Torbiel na jajniku(kontrolowana) Od pół roku epizody bólowe w jamie brzusznej które nie pozwalają normalnie funkcjonować połączone z zatrwardzeniemi (do 5-7 dni) Epizody bólu trwają do około dwóch tyg po nietrzymaniu diety. Badania: usg brzucha (tłuszczak maly na nerce) reszta ok, gastroskopia - ok bez HP, morfologia - ok. Nikt nie wie co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lek rodzinnego po badaniu i zapoznaniu z cała dokumentacja będzie można coś więcej powiedziec