Co oznacza wynik gastroskopii 39-latka?

,, Wynik gastroskopii 39 lat mężczyzna . Proszę o poradę pomoc woj.Lubuskie . Opis Przełyk nad linią Z nadżerka 3mm Linia Z nieregularna na górnej granicy fałdów żołądk. Objawy małej przepukliny rozowru przełykowego przepony. Zapalenie przełyku .Trzustka ektopowa ? Diagn. GERD st.A . ,, Po 3 miesiącach brania przepisanych tabletek Dexilant 60mg i syrop na noc Gaviscon brak jakiej kolwiek poprawy męczę się tak od stycznia to już 11miesiąc , dodam że cały czas przez rok mam mocne pieczenie podniebienia i gardła rano mocno biały język najgorzej mnie to dobija . Proszę o poradę czy jest dobry lekarz okol. Nowa sól Lubuskie , Proszę o pomoc dziękuję .

Na pewno dalszym leczeniem i diagnostyką powinien zająć się gastroenterolog. W przypadku braku reakcji na leczenie zachowawcze warto byłoby poszerzyć diagnostykę o manometrię, pehametrię i być może RTG górnego odcinka przewodu pokarmowego pokarmowego w pozycji Trendelenburga. O wszystkim powinien zadecydować gastroenterolog prowadzący.