Co oznaczają bóle kostne u 28-latki?

Witam, ogólnie zacznę od tego, że od trzech lat samopoczucie fatalne, częściowe związane jest to z dolegliwościami kręgosłupa jednak po dwóch rezonansach nie ma kwalifikacji leczenia operacyjnego. Zlecono badanie moczu oraz krwi. Wykryto krew, leukocyty, bakterie, ciężar własciwy 1,009. W krwi podwyszone RDW-SD, obniżone MPV, P-LCR. MCV górna granica, MCHC dolna. jestem po usg ślinianek oraz węzłów ale nic tam nie ma wszystko w normie- mam obrzęki twarzy szczególnie rano, buzia zmieniła mi się na przestrzeni ostatnich 2-3 lat, trzymam wagę, zdrowo się odżywiam, jestem osobą aktywną, ale od 3 miesięcy przez ból lędźwi nie mogę spać. Boli podczas chodzenia, promieniuje często do nóg. Do tego częste bóle brzucha, czasem wymioty, ogólne osłabienie, stany depresyjne, senność, koLatanie serca, trudności w oddychaniu- nie wspomnę co sie dzieje w przypadku aktywności fizycznej, od 3 miesięcy mam kaszel najpierw był z gorączką teraz czasem mam podniesioną temperaturę. Piszę ponieważ lekarze twierdzą, że nic mi nie jest, a mnie bolą kości szczególnie w okolicach kostek, kolan no i te plecy...

Lek. Katarzyna Szymczak

Podstawowe pytanie jest takie, co zostało i już zrobione? Jaka była diagnostyka? Jeśli nie ma somatycznej przyczyny dolegliwości, to może warto wybrać się do psychologa/ psychiatry?