Co oznaczają bóle po lewej stronie brzucha u 34-latki?

Witam. Od 3 tygodni boli mnie po lewej stronie w dole brzucha. Do tego dochodzą bole na dole plecow i po lewej stronie. Pol roku wcześniej miałam podobna sytuację wiec udalam sie do lekarza. Zrobiłam usg jamy brzusznej które robiłam również w 2017 roku i wszystko okej poza wzdeciami czyli gazami w jelitach. Zrobiłam również badania krwi amylaze i lipaze i wątrobowe i wszystko wyszło również dobrze. Poszłam do gastrologa który po obejrzeniu wyników i usg stwierdził że to zła flora bakteryjna jelit i zapalenie woreczka żółciowego. Przepisał kuracje antybiotyków debretin controloc metronidazol xifaxan i ewentualnie doraźnie meteospasmyl. Po wybraniu leków był spokój. Nic nie bolało. Ale teraz znów zaczęło i boli już od trzech tygodni poszłam znów do lekarza rodzinnego przepisał znów controloc debretin i prokit. Nie mam problemów z wydalaniem gazów. Załatwiam się normalnie i stolec nie jest wodnisty ani rzadki. Nie mam wymiotow ani nudności. Noce przesyłam bo jak tylko przyjdę z pracy do domu to bole się wyciszaja a najlepiej jest jak leżę wówczas nie czuje bólu. Rano wstaje zaczyna się od plecow. Boli cały dolny tył potem zaczyna boleć w lewym boku. Zazwyczaj jak zjem. Boję się bo ostatnio cokolwiek mnie nie zaboli to podejrzewam raka. Teraz aktualnie boję się że może to być rak trzustki. Jestem zmęczona i nie mam ochoty z niczego się cieszyć. Lekarz rodzinny kazał mi wrócić po wybraniu debretinu i prokitu ale one nic nie pomagają bo wciąż mnie boli. Dodatkowo umówiłam się już na wizytę do gastrologa. Dodam że zrobiłam sobie też alergeny na gluten i wyszło że nie mam alergii oraz morfologie z wymazem i tu również wyszło wszystko okej. Miałam tylko troszkę podwyższone pdw i chyba eozecyty czy coś w tym stylu ale też tylko trochę. Nie były to jakieś duże odchylenia. Nie schudłam drastycznie ale z nerwów nie zawsze jem rak regularnie jak jadłam wcześniej. Proszę o kilka słów jakaś dobra duszę. Dziękuję i pozdrawiam

Obawiam się, że niewiele można powiedzieć z poziomu portalu. Potrzeba dokładnego badania. Możliwe, że pomocne będzie badanie kału w kierunku pasożytów i krwi utajonej? Proponuję poczekać do umówionej wizyty u gastrologa. Pozdrawiam.