Czy leczenie H.pyroli będzie skuteczne?

Wprowadzono mi leczenie na H.pylorii ( wykazała gastroskopia) Metronidazol Polpharma 500mg.-2x1,Amotaks 1g.-2x1,Mesopral 40mg.-2x1,eradykacja na 10 dni,potem tylko Mesopral 40mg-1x1 .Przez 6 dni zażywałam leki regularnie ,mimo iż czułam się z dnia na dzień coraz gorzej ( bóle brzucha ,żołądka,drżenie mięśni rąk,kołatanie serca,w nocy bezseność ,potliwość (jakby ktoś wylewał na mnie co 10 min. wiadro wody),bardzo silne bicie serca,uczucie mdlenia,bóle w kościch nóg,biodra,stóp.W jamie ustnej pieczenie,powiększony ,piekący biały język .Szósty dzień wieczorem złapały mnie silne bóle brzucha,byłam w pomocy dorażnej ,Pani doktor kazała odstawić leki i podała kroplówkę z elektrolitami .przespałam całą noc od czasu leczenia.Rano bardzo szkoda mi było odstawiać leki ( tyle dni męki na darmo) i zjadłam po połowie zaleconej dawki raz dziennie,chcę na tej dawce dojść do 10 dni zaleconej kuracji (czyli jeszcze 4 dni ) Bardzo proszę odpowiedzieć ,czy w ten sposób całe leczenie jest nieskuteczne ,kiedy zmniejszyłam dawki i bakteria została nadal, a może jest nadzieja,że ją wyleczyłam?,bo na wizyte u lekarza muszę czekać 2 tygodnie.Bardzo dziękuje za każdą odpowiedż

Lek. Tomasz Budlewski

Nie pełna dawka może nie zadziałać tak jak powinna proponuje udać się do lekarza rodzinnego i kierować się jego zaleceniami