Czy objawy mogą wskazywać na SM?
Witam, bardzo proszę o pomoc.Przedtem nerwobóle klatki piersioweji słabe samopoczucie. Ale już minęło. Od 4 miesięcy z dwoma przerwami 2 tyg. boli mnie tył ud od pośladków. Wszytsko jest ok, tylko te nogi mnie martwią. Morfologia ok, rezonans kręgosłupa ok, doppler kończyn ok, rezonans głowy: pojedyncze, niewielkie ogniska hiperintensywne w obu półkulach mózgu w postaci białej w płatach czołowych najpewniej o etiologii naczyniopochodnej utrwalonej. Czy może być mowa o SM? Może nerwica? jestem bardzo zmartwiony. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Nie wskazuje to na SM, to choroba drobnych naczyń, nic złego.Celowa suplementacja preparatami z koalicji dr Ratha
Witam,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka i konsultacja neurologiczna - SM to choroba układu nerwowego o podłożu autoimmunologicznym. jeśli zostaną wykluczone choroby somatyczne, zalecana jest diagnostyka podłoża psychogennego w Pozradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie