Dlaczego tak silnie odczuwam stres związany z pracą?

Mam 48 lat, od dłuzszego (min 3-4 m-ce)odczuwam b.silny stres zwiazany z praca.Nie moge jesc, spac,jestem przewrazliwiona i ciagle czuje sie zle,cały czas mnie cos boli,juz w niedz rano boli mnie zołądek itp, na mysl, ze w poniedziałek praca :(czesto płacze,czuje sie beznadziejnie, jakbym wszystkich zawiodła.boje sie isc do pracy, boje sie isc do lekarza .Przeraza mnie to wszystko.nawet teraz serce mi bije b.szybko .boje sie....

Witam,

Każdy człowiek na swój indywidualny sposób przeżywa różnego rodzaju sytuacje. Zachęcam na początek do kilku wizyt u psychologa/psychoterapeuty. Specjalista będzie mógł sprawdzić jak przeżywanie tego stresu ma się do Pani osobowości, do Pani historii życia, różnych doświadczeń, aktualnych wydarzeń, być może zmian w życiu osobistym, zawodowym... Na koniec zapewne podzieli się z Panią swoimi hipotezami, diagnozą oraz zaleceniami i sugestiami co do tego jakiego rodzaju pomoc byłaby dla Pani najbardziej odpowiednia.
Rozumiem, że chciałaby Pani wiedzieć to jak najszybciej, lecz rzetelna, sensowna i pomocna diagnoza nie są możliwe poprzez serwis internetowy. Po pomoc może się Pani zgłosić zarówno do Poradni Zdrowia Psychicznego, jak i do gabinetów prywatnych.

Pozdrawiam i życzę sukcesu
Karolina Matlak

Witam Panią
Długotrwały stres może bowiem prowadzić
do bezsenności, pogorszenia pamięci,
zaburzeń lękowych, chorób serca i układu krążenia,
nerwicy, depresji i wielu innych zaburzeń.
W terapii stresu, oraz jego konsekwencji
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu. jest psychoterapia.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
i zdobyć umiejętność radzenia sobie ze stresem.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl