Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego żywo krwawię z odbytu?

Witam, Od 4 dni mam krwawienie z odbytu, krew żywoczerwona, czasami z drobnymi skrzepami. Zdarza się to przy wypróżnianiu, nawet wtedy gdy w wyniku parcia nie ma stolca. Nie mam typowych zaparć, jem różnorodnie. Przy krwawieniu nie odczuwam żadnego boli czy szczypania, nie mam też wyczuwalnych hemeroidów i guzków. Zauważyłam, że wszystko zaczęło się po porodzie ale urodziłam już 11 miesięcy temu, a krwawienie zaczęło występować od 2 miesięcy.
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Procedura refundacji leków nowej generacji w leczeniu raka nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Dowiedz się więcej o refundacji leków na raka nerki.

Lek. Karolina Meszek
60 poziom zaufania

Dzień dobry, przy takich objawach konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza. Przyczyn krwawienia do układu pokarmowego jest wiele, z podanych przez Panią informacji wynika, że pod uwagę należy brać zarówno hemoroidy jak i np. nieswoiste zapalenia jelit. Krwawienie z odbytu jest zawsze wskazaniem do diagnostyki i leczenia przyczynowego. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy