Na co mogą wskazywać moje bóle zębów?

Witam mam pytanie Od jakiegoś czasu bolą mnie zęby po jednej stronie jamy ustnej ból zębów jest czasem nie do zniesienia przeszywający. Zęby bolą różnie na dole i u góry czasem są to pojedyncze zęby a czasem wszystkie. Ból nasila się zwłaszcza przy spożywaniu ciepłych napoi posiłków. Stosuje już wszystko na nadwrażliwość zębów ale to nie pomaga ból pojawia się nawet wtedy kiedy nie jem i nie pije przy bólu pojawia sie również ból skroni głowy oka taki promieniujacy .Wizyta u stomatologa nic nie pomogła ponieważ mam zdrowe mocne zęby bez żadnych ubytków na zdjęciu rentgenowskim również nic nie wykazało oprócz ósemek ale one nie wymagają natychmiastowego usunięcia bo nic z nimi się nie dzieje Zrobiłam sobie wyniki wyszło że cholesterol całkowity to 214,8 natomiast cholesterol hld 82,4. Erytrocyt 5,25 neutrocyty 42,88 limfocyty 45,35 wskazniki czerwono krwinkowe 10, 73 Karmie piersią od roku nie miesiączkuje jeszcze czy to ma jakiś wpływ jakaś suplementacja jest wskazana witaminy zaburzenia hormonów nie wiem ?czasem biorę żelazo magnez sporadycznie odczuwam zmeczenie czasem mialam zawroty glowy ale poza tym czuje sie dobrze nie wiem co robić już. Bardzo proszę o poradę.
KOBIETA, 35 LAT 3 miesiące temu

Problem jest prawdopodobnie z okluzją czyli układem zębów górnych i dolnych oraz możliwym nadmiernym zaciskaniem i zgrzytaniem zębami co doprowadza do przeciążenia zębów i dolegliwości które Pani opisuje. Trzeba przeprowadzić analizę protetyczną oraz prawdopodobnie wykonać szynę relaksacyjną.