Nadmierne pocenie się, rozdrażnienie, obrzęki kończyn dolnych oraz lekkie krwawienia

Witam, od jakiegoś czasu czuję silne, tępe bóle w podbrzuszu. Towarzysza im lekkie krwawienia, czasami krew jest świeża, czasami nie. Zdarzało się to już wcześniej, ale ostatnio ból nie odchodzi. Zasypiam z bólem i tak też się budzę. Miałam robione wymazy na zakażenia bakteryjne - wszystko jest dobrze, z nerkami też, chociaż są małe torbiele na lewej nerce i tak samo jak na lewym jajniku. Strasznie się pocę, szczególnie w nocy. Mam zawroty głowy, rozdrażnienie i opuchnięte nogi, nie jestem w ciąży. Nie wiem co mam robić, mój lekarz nie potrafi mi pomóc, ale też nie wyśle mnie na żadne dodatkowe badania, twierdząc że nic złego się nie dzieje. Obecnie przebywam za granicą. Proszę o pomoc!

Witam! Niestety opis dolegliwości jest dość nieprecyzyjny. Nie opisała Pani dokładnie krwawień (dotyczą przewodu pokarmowego? dróg rodnych?) ani dotychczas wykonanych badań. Jakkolwiek torbiele jajnika mogą powodować krwawienia międzymiesiączkowe oraz bóle podbrzusza. Torbiel nerki zazwyczaj przebiega bezobjawowo, ale czasami w przypadku większych rozmiarów może dawać bóle brzucha. Część dolegliwości (nadmierne pocenie się, rozdrażnienie, obrzęki kończyn dolnych) może sugerować nadczynność tarczycy, dlatego wskazane jest oznaczenie TSH. Oprócz tego badania warto wykonać pakiet badań dodatkowych (morfologia krwi, badanie ogólne moczu, OB, CRP, transaminazy, bilirubina, amylaza, USG jamy brzusznej) a wyniki skonsultować z lekarzem rodzinnym. W tej chwili trudno powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam serdecznie!