Opis gastroskopii u 56-latka

Pisałem już wcześniej mam ciągłe gazy ,jestem osłabiony ,pocę sie nawet podczas dłuższego spaceru .Miałem gastroskopię "Błona śluzowa przekrwiona z drobnymi nadżerkami przed oddźwiernikiem - pobrano histo- pato Wyniki histo- pato Rozpoznanie Gastritis chronica ( ) nastepnie miałem badania kału Barwa -ciemnobrązowa ,konsystencja- luźna ,ph - 6 ,włókna mięsne z zachowanym prązkowaniem - dość liczne ,włókna mięsne o zatartym prązkowaniu - dość liczne oraz nieliczne fragmenty roslinne i nieliczne k

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną osłabienia i gorszego samopoczucia może być niedokrwistość spowodowana przewlekłym stanem zapalnym błony śluzowej żołądka. Konieczna jest konsultacja lekarska.