Opuchlizna ręki, ból stawów, zwyrodnienia i zmęczenie

Od pewnego czasu ,przeważnie rano budze sie ze spuchniętą prawą ręką ,nadgarstek i ramie też .trudno ją zacisnac .Lewa ,nornalna.Cos trzaska w palcach przy zginaniu,boli prawa stopa przy staniu,ogólnie bola wszystkie stawy,mam zwyrodnienia ,wiem.Do tego rano czuje sie zmeczona.Nie mam temperatury.

Podane objawy najczęściej są objawem uogólnionego przewlekłego stanu zapalnego organizmu - tło może być różnorodne (alergiczne, krążenie, toksyny, zaburzenia hormonalne). Bez dokładnego badania - ciężko powiedzieć z czym mamy do czynienia. Sugeruję skierowanie się do lekarza, a także zaprzestanie diety napędzającej stan zapalny - opisanej np. w książce dr Bożeny Kropki- pokonaj alergię. W skrócie - jak najmniej węglowodanów, zero produktów zbożowych, mlecznych, cukru i słodzików. Mnóstwo bulionu, jajek na miękko...