Ostry krwotoczny nieżyt żołądka

w szpitalu w marcu..stwierdzono ostry krwotoczny nieżyt żołądka w wymiotach pojawiła sie jasna krew..gastroskopia wykazała kilka wybroczyn krwistych..mam lek controloc ale wciąż czuje jakby pieczenie w jamie ustnej..wczoraj było pogotowie miałąm silne dreszcze nudności stwierdzono Gerd..boje sie co mam robić..w stolcu gdy jest twardy pojawia sie krew i kłuje tak dziwnie w odbycie lekko piecze...i jakby coś wychodziło z odbytu..przepraszam jeśli nie w tym miejscu zadaje pytanie boje sie

Zmiany w górnym odcinku przewodu pokarmowego nie mają nic wspólnego z dolnym. Gerd trzeba leczyć controlociem albo innym podobnym preparatem. Dolegliwości "dolne" wynikają najprawdopodobniej z żylaków odbytu lub z podrażnienia.