Podwyższona temperatura ciała, katar i plamienia z pochwy 3 tygodnie po stosunku

Witam. Jakieś 3 tygodnie temu po raz pierwszy uprawiałam seks. Od wczoraj 27.09 mam podwyższoną temp. ciała (37-38 st.), katar oraz plamienie/krwawienie w pochwy, czego nigdy do tej pory nie miałam. Okres miałam zawsze regularny i w dodatku bolesny, niepokoi mnie więc to krwawienie. Dodam, że stosunek z chłopakiem odbyłam ok 3 dni przez miesiączką, na początku z prezerwatywą, później bez, ale mój partner mówił, że nie doszedł. Wizytę u ginekologa mam dopiero 7.10. Niepokoję się, proszę o pomoc:(
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Dolegliwości o których Pani pisze raczej nie mają nic wspólnego z odbytym stosunkiem. Czas który od niego upłynął jest bowiem zbyt długi aby myśleć o krwawieniu implantacyjnym czy zakażeniu. Takie śródcykliczne plamienia nie zawsze świadczą o groźnych chorobach, mogą wynikać po prostu z zaburzeń równowagi hormonalnej. Myślę że tak jest w Pani przypadku, tym bardziej że nie pisze Pani o bólu podbrzusza czy cuchnących ropnych upławach. Podwyższoną temperaturę wiązałabym raczej z infekcją układu oddechowego. Dodatkowo musi Pani wiedzieć, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, gdyż w preejakulacie czyli wydzielinie wydobywającej się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.