Podwyższony poziom MCV i podejrzenie nerwicy lękowej

witam;)prosze o rade od 3 lat w morfologi utrzymuje sie mi podwyższone mcv 102,100 mch33,34 rbc4,1 żelazo 270 reszta morfilogi w normie hgb rownież dobre bo 14 kilka miesiecy temu zle sie czułam dostałam słabosci serce biło mi szybko miałam wrażenie ze zemdleje lekarz ztwierdził nerwice lękową drżały mi mięsnie syczało w uszach nie chodziłam do lekarza z tymi wynikami morfologie miałam robiona w szpitalu czy na podstawie tej morfologi mozna stwierdzic ze brakuje mi wit.b 12 ?

Dzień dobry
podstawową formą pomocy w przypadku nerwicy jest regularna psychoterapia. Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim