Problemy z kręgosłupem połączone z innymi objawami

Witam! Mam zespół objawów które nie do końca wiem czy mogę ze sobą łączyć. Długo tańczyłam i od 3 lat mam problem z kręgosłupem - w okolicy lędźwiowej. po wielu wizytach lekarskich stwierdzono skolioze prawostronną - dość zaawansowaną. CHodziłam na rehabilitacje - nie przyniosła jednak większych skutków. Ból jest umiejscowiony po prawej stronie. od 2 lat również mam problem z miednicą i bólem promieniującym do brzucha - jest to bardziej dyskomfort niż ból ( nie potrzebuję żadnych leków itp). Badania krwi robię co 3 miesiące i nic niepokojącego z nich nie wynika ( CRP,OB, tarczyca itp). Dużo wyjeżdżam także często zmieniam klimat. Ostatnio zrobiłam cytologię i wyszło mi LSLI podejrzenie CIN1. We wtorek będę wykonywała test HPW i kolposkopie. Jednak zastanawiam się czy te dwie dolegliwości mogą mieć ze sobą związek? Wiem, że to głupota czytanie w internecie - ale podobno w raku szyjki macicy ból miednicy sie zdarza w zaawansowanym stadium - ale czy to możliwe, ze takie stadium mam od 2 lat? raczej nie i czy możliwe że badania krwi nic nie wykazały? To może trochę głupie pytanie - ale nikt nie jest w stanie mi pomóc, postawić własciwej diagnozy. Niedługo znowu wyjeżdzam i tkwie w zawieszeniu bo ani Pani Ginekolog ani żaden inny lekarz nie jest w stanie mi powiedzieć przede wszystkim co mi jest no i czy to mi w jakiś sposób zagraża. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Dzień dobry, opisywanie przez Panią objawy stanowią raczej problem ortopedyczny niż ginekologiczny. Proszę jednak nie zaniedbywać diagnostyki ginekologicznej, aby nie dopuścić do rozwoju raka szyjki macicy.