Proszę o komentarz do wyników tomografii komputerowej jamy brzusznej

Dzień Dobry Prosiłbym o komentarz do wyników tomografii komputerowej jamy brzusznej. Skierowanie dostałem od endokrynologia w związku z wcześniejszym badaniem USG. Badanie usg wykonałem na polecenie lekarza internisty. W listopadzie ub roku miałem bakterie coli w moczu. Leczylem się u urologa. Zostałem wyłączony. Wyniki Tomografii komputerowej: Guzek nadnerczy P śr - 12 mm Bez podania środka kontrastowego 9 HU w fazie tetniczej 30 HU w fazie zylno wrotnej po 30 sekundach 54 HU W fazie opoznionej po 10 min. 19HU Bezwgledny wskaźnik spłukiwania 77 % ( wynik pow. 60 % świadczy o charakterze zmiany gruczolakowatej ) Względny wskaźnik wyplukiwania 64 % ( wyniki pow. 40 % świadczy o charakterze zmiany gruczolakowatej ) Nadnerczy L o prawidłowej wielkości i morfologii bez zmian ogniskowych. Drogi żółciowego nieposzerzone Wątroba niepowiekszona bez zmian ogniskowych Trzustka niepowiekszona bez zmian ogniskowych Nerki prawidłowe ulegają jednoczesnemu wzmocnieniu kontrastowemu. Węzły chłonne trzewne i zaotrzewnowe niepowiekszone. Aorta brzuszna drozna nieposzerzona. Prawowypukla skolioza kr. L sporadyczne guzki Schmorla blaszek granicznych trzonow Th i L. Wnioski: guzek nadnercza prawego że wskaźnikami charakterystycznymi dla str gruczolakowatej Pozdrawiam Grzegorz 48 l

szanowny Panie, jak w opisie, wynik może sugerować gruczolaka, nie mogę się bardziej wypowiedzieć na podstawie samego wyniku nie znając Pana przypadku klinicznego