Senność, zawroty głowy a wynik morfologii krwi

Witam. Chciałabym poprosić o pomoc, ponieważ lekarz rodzinny powoli staje się bezradny, już kilku specjalistów podważyło jego tezę. Nieprawidłowości w morfologii: NEUT 20,7% (40-74) LYMPH 67,8% (10-50) BASO 1,74% (0-1,5) Rozmaz mikroskopowy: Limfocyty 69% Monocyty 5% Eozynofile 1% Granulocyty obojętnohłonne 22% OB 15 (10-12) TSH,CRP,ALAT,GGTP,Antygen HSs, mocz - w normie. Ogólne obajwy: bóle i zawroty głowy, senność i zmęczenie, częste infekcje. Czy powinnam udać się do hematologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy poznać większą ilość informacji medycznych. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.