Silna depresja i myśli samobójcze po leczeniu

witam od 1.08.2014 lecze sie na silna depresje (4 tyg spedzone w szpitalu )moj stan sie poprawiał to znaczy strasznie wolno ale byla poprawa od tygodnia jak by wszystko wracało nie mogę spaćw nocy znowu nic mnie nie cieszy mysle o samobójstwie po prostu po raz kolejny nie chce mi sie zyc ;( dlaczego tak sie dzieje skoro przyjmuje leki (paxetin 60 mg ,olanzapin 10mg ,miron 45mg) naprawde starałam sie ze wszstkich sił wyjsc z tego wiec dlaczego to wraca ??? co powinnam zrobic

Witam,
Posze pani, że bierze pani leki p/depresyjne. Może dobrze by było, żeby pani rozpoczęła psychoterapię, ponieważ rozwiązanie niektórych problemów czy kwestii życiowych nie załatwi tylko branie leków. Na psychoterapii ma pani możliwość przeanalizowania swoich uczuć i myśli.
Pozdrawiam

Witam. Leczenie farmakologiczne należy wesprzeć długoterminową psychoterapią, podczas której będzie pani pracowała nad powrotem do równowagi psychicznej, poprzez np. zrozumienie sytuacji, w której się pani znajduje i przejęciem nad nią kontroli. Powodzenia