Skąd u córki sporo siniaków i zmęczenie?

Witam, moja córka ma 15lat. Od około 4 tygoni jest ciągle zmęczona i senna. chodzi spać o 21, spi do 6:30, z szkoły wraca o 15:15, po czym idzie spać, zazwyczaj popołudniowa drzemka trwa 4 godziny. (Czyli ponad 13 h na dobę). Mimo to po tym śnie, skarzy się, iż jest bardziej zmęczona niż była przed nim. Włosy wypadają jej ostatnio bardzo mocno, na szczotce zawsze jest ich pełno. Jest blada i ma bardzo suchą skórę. A od około 2 tygodni skarży się na ból kości(głównie nóg) i głowy, nie jest to lekki ból bo zazwyczaj kończy się płaczem. (Jestem pewna, że nie udaje, znam swoją córkę, ma 100% frekwencji w szkole). Pogorszyła WSZYSTKIE wyniki z wychowania fizycznego. Zawsze była przeciętna, nigdy nie była najlepsza, ale teraz wyniki ma tragiczne w każdym sporcie. Odżywia się dosyć dobrze, wiadomo, zdarzy jej się czasem zjeść batona czy chipsy ale ogólnie je ładnie. Jest rozdrażniona? nie wiem jak to określić, zmieniła się ostatnio, często ma wybuchy agresji których nie kontroluje za które potem zawsze mnie przeprasza, ale wiem, że stresuje się szkołą. Od około miesiąca przy myciu zębów leci jej krew z dziąseł. Jest cała w malutkie czerwone kropeczki które są "pod skórą" (nie jest to na pewno żadna wysypka) Ma sporo siniaków, często nie potrafi sama określić skąd są. Dzisiaj byłśmy na zakupach. Po 10 minutach była zmęczona a po 20 minutach spędzonych w ikei zaczęła płakać z bólu kości. Co jest nie tak? co powinnam zrobić? Córka nie chce iśść do lekarza, bo nie chce tracić lekcji.

jestem tam w każdy wtorek

Córka od dwóch tygodni skarży się na ból kości, od miesiąca krwawi z dziąseł, jest "w malutkie kropeczki" i ma sporo siniaków a Pani do tej pory nic nie przedsięwzięła ?
I zamiast iść do lekarza szuka Pani pomocy tutaj ? To co Pani napisała jest po prostu niesłychane.
To jest zaniedbanie opieki nad dzieckiem i może być uznane za wykroczenie przeciwko Kodeksowi rodzinno - opiekuńczemu.
Ma Pani już jutro lekcje czy nie iść do lekarza pierwszego kontaktu.