Spóźniona tabletka - co z ochroną?

Witam, biorę tabletki 24+4 zawsze o godz 23. Nowe opakowanie powinnam zacząć w niedzielę o 23.00, ale niestety wzięłam pierwszą tabletkę w poniedziałek o 9.00. Czyli minęło 10 godzin. Z mężem kochaliśmy się w środę (do końca) jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? W poniedziałek wzięłam także drugą tabletkę już o 23.00. Potem cały miesiąc kochaliśmy się z dodatkowym zabezpieczeniem. Od tamtego czasu dostałam już krwawienie w czasie tabletek placebo ale wiem, że to też nie jest dostatecznym dowodem. Może nie powinnam zadawać tego pytania, ale nigdzie nie mogłam znaleźć podobnego tematu. Nie minęło 12 godzin spóźnienia, więc może coś sobie tylko wkręcam... Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Jeżeli wystąpiło krwawienie to mało prawdopodobne, aby była Pani w ciąży. Jednak nie wyklucza to całkowicie ciąży. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam