Stan po zawale serca, miażdżyca i choroba niedokrwienna

Dzień dobry - jeszcze do niedawna uprawiałam sport min wspinaczka i windsurfing. Od kilku lat czuję się jak kaleka. Jestem po zawale serca 17.10.2016. Cierpię na miażdżycę , chorobę niedokrwienną, nadciśnienie, cukrzycę. Mam podniesioną homocysteinę 15,5. Żaden mój lekarz nie traktuje jej poważnie. Chcę jeszcze pożyć co robić. Pomóżcie proszę bo nie wiem do kogo się udać. Biorę codziennie garść leków - tak długo nie pociągnę. Mam 62 lata i czuję się jak wrak. Pozdrawiam Barbara

17.10.2016 ten zawał, dzisiaj jest 09.10.2016. To jeszcze tydzień luzu jest. Można się jakoś przygotować. Rzucić palenie, zmienić dietę, pójść na spacer albo do kina. Wołyń teraz wchodzi na ekrany.

Sylwester Kłos Dietetyk, Gdańsk

Dzień dobry,

należy zrobić więcej szczegółowych wyników - tsh, ft3, ft4, antytg, antytpo, kortyzol, 1,25 OH 2D, CRP, lipidogram i wtedy będzie można pomóc.

Na samą homocysteine można polecić witaminy z grupy B w formie zmetylowej firmy Jarrow. Proszę nie kupować z apteki zwykłego kompleksu witamin z grupy B.

Pozdrawiam,
http://sports-med.pl/