Uciążliwe biegunki, z którymi nie można funkcjonować

Dzień dobry, Zmagam się z uciążliwymi biegunkami które nie pozwalają normalnie funkcjonować. Do tej pory jakoś jeszcze czasami dawało radę wytrzymać ale od kilku dni biegunki bardzo cuchną, pojawia się kolor żółty. Na papierze jest kolor żółty i taki wodnisty. Od kilku dni boli mnie brzuch i co chwilę muszę biegać do toalety. Występują kucia w brzuchu, bulgotanie. Wszystkie badania które zrobiłem są ok. Gastrolog kazał udać się do psychologa. Mam także torbiel włosową ale ją usunę za kilka dni

Witam
Jeżeli wszystkie badania są w porządku, a gastrolog kazał udać się
do psychologa, to znaczy, że Pana dolegliwości mają podłoże
psychologiczne. W takim przypadku zachęcam do podjęcia terapii
psychologicznej. Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości
i dobierze odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie
rozwiązany.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie i ewentualnie podjąć
terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie