Wysokie ciśnienie, drżenie i szybkie bicie serca

Witam, pewnej nocy obudziłem się z wysokim ciśnieniem, drżeniem, i szybkim biciem serca, od tamtej pory mam złe samopoczucie i różne pojawiające się bóle, wysokie ciśnienie głównie wieczorami i dusznośći po jakimś czasie ustalo, ale pojawiły się bóle brzucha, po jakims czasie ustały, ale następnie bóle głowy, potem zmęczenie i miękkie nogi, teraz dochodzi drżenie całego ciała, strzelanie stawów i bóle kośći. Morfologia, mocz,kał,rtg, usg jamy, i echo serca - poprawnie. Co moge jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wyników wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że warto byłoby wykonać konsultację neurologiczną z powodu drżenia.