Co wykluczyć przy podanych objawach?

Przed 2m-mi bylam przeziebiona mialam suchy duszacy kaszel i bol plecow robiono rtg pluc echo serca EKG holter w szpitalu morfologie z rozmazem tarczyce wszystko OK po spitometrii-nadreaktywne oskrzela.do tego doszly dziwne tak jakby skurcze zoladka albo watroby w dolku piersiowym nie mam biegunki ani wymiotow zrobili usg brzucha watrobowe trzustkowe nerkowe badania OK. Bola plecy zebra mostek tak jakby drzenie czuje i ucisk.MRT kregosl. Lekka skolioza w lewo i brak wit d. Co jeszcze musze wyklu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych już badań będzie można coś więcej powiedzieć