Co jest powodem bólu brzucha i biegunki u osoby leczącej się na nerwicę ?

Witam. Zacznę od tego, że od kwietnia do początku października leczono mnie na nerwice Iękową. Tak stwierdziła lekarz po tym, że miałam ucisk w gardle i klatce piersiowej. W październiku dostał skierowanie na usg jamy brzusznej o zlecenie zrobienia nadania na helicobacter pyroli z krwi. Na usg wszystko wyszło bez zarzutów oprócz tego, że pęcherzyk zolciowy mam zagięty ale bez złogów. Wynik badania na bakterie wyszedł 2,28 i dostałam leki na 10 dni Duomox, metronidazol i mesopral. Po lekach nie wiele się zmieniło oprócz tego, że nie mam już zgagi która mi dokuczala i uspokoił się refluks. Dostałam skierowanie do poradni specjalistycznej do gastroenterologa. Od niedzieli tj 29.10 mam straszne skurcze i bóle podbrzusza. Boli mnie też prawa strona brzucha. Od ponad tygodnia mam biegunkę ze śluzem. U specjalisty byłam we wtorek. Dostałam leki ale ból nie mija. Widzę, że schudłam w ciągu ok 2 tygodni 1,5 kg. Dodam, że byłam u ginekologa. W badaniu wszystko wyszło dobrze. Czekam jeszcze na wyniki cytologii. Proszę o jakąś radę. Z góry dziękuję.

Witam!
Objawy żołądkowo-jelitowe są jednym z najczęstszych objawów nerwicowych i ich utrzymywanie się w trakcie leczenia zaburzeń emocjonalnych sugeruje konieczność lepszego leczenia niż dotychczasowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.