Co jest powodem wypadania włosów i kołatania serca u osoby z nieregularnymi miesiączkami?

Witam ma problem a sama nie wiem do jakiego specjalisty mam sie udac i co moze mi dolegac. Wystepuja u mnie: Kołatanie serca, uscisk w klatce piersiowej (lekki), uścisk w szyi ( badania TSH sa bardzo dobre) , ból w lewej piersi po lewej stronie. Nieregularne miesiączki, owłosienie na dolnej czesci twarzy, nadmierne wypadanie wlosow, rozdraznienie, nerwowosc. Morfologia jest idealna, mocz wporzadku OB 23 mm/h czasami suchosc pochwy. Mam 25 lat.

To wymaga diagnozowania: konsultacja endokrynologa po wykonaniu badań podstawowych ( Morf krwi , CRP, poziom witaminy D3-OH ) celowe też EEG

Witam!
Wskazana konsultacja psychiatryczna i ew. leczenie p/nerwicowe. W leczeniu wskazane leki z grupy SSRI i psychoterapia. Na pierwsze efekty trzeba będzie poczekać 2-4 tygodni, wszystko zależy od indywidualnej wrażliwości.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.