Co mogą znaczyć problemy z oddychaniem, zmęczenie oraz niewyspanie?

Witam, od kilku tygodni mam problemy z oddychaniem. Początkowo były to sporadyczne zadyszki przy bieganiu. Później zauważyłem że wstaje bardzo zmęczony i niewyspany mimio 7,8 godzin snu oraz z suchością w ustach. Od 3 tyg budzę się codziennie po ok 5 godzinach snu i nie mogę już normalnie zasnąć. Mam ciężki oddech oraz dużą suchość w jamie ustnej. Budzenie zawsze poprzedzone jest wyraźnymi snami. W dzień mam dziwne duszności bardziej ciężki oddech. Mam stwierdzony refluks złozony oraz przepuklinę roztworu przełykowego. Mam także nerwicę. Morfologia i OB tydzień temu wyszły książkowo. Nie chrapie w nocy. Mam krzywy odcinek szyjny kręgosłupa. Ogólnie przez zmęczenie po takiej nocy jestem znerwicowany icaky czas wiąże to z problemami płuc, z rakiem. Mam 35 lat. Od 5 nie palę. Czy może być to od refluksu lub nerwicy, depresji

To tylko depresja, zwiększ dawki leków i nawilżaj nos i gardło solą fizjologiczną. Przy Twoich lekach zawsze jest zasychanie błon śluzowych. Ssij cukierki miętowe.