Co oznacza wynik badania jamy brzusznej 30-latki?

Dzień dobry, prosiłabym o interpretację wyników rezonansu jamy brzusznej ( chodzi o nerki, bo cała reszta jest ok ). Wizytę u urologa mam dopiero za dwa tygodnie, a trochę się denerwuję. " W obrębie nadnercza lewego widoczna dobrze ograniczona zmiana ogniskowa o charakterze gruczolaka średnicy 12mm. Prawidłowa wielkość, położenie i szerokość kory nerek. Umiarkowanie poszerzone obie miedniczki nerkowe - lewa jako ampularna, prawa w wyniku niewielkich zaburzeń odpływu. W obrębie warstwy korowej nerki prawej widoczna jest zmiana ogniskowa średnicy 20mm o nieco niejednorodnym sygnale w czasie T-2 zależnym - od pośredniego do wysokiego i niejednorodnym sygnale w czasie T-1 zależnym od wysokiego do pośredniego. W sekwencji z saturacja tłuszczu nie występuje wytlumienie sygnału ze zmiany - brak komponenty tłuszczowej. Po podaniu kontrastu wzmocnieniu ulega kora nerek, a zmiana ogniskowa nie wykazuje wzmocnienia. W obrębie ściany pojawia się wąskie naczynie w fazie tętniczej - obraz MR wskazuje na rozpoznanie zmiany o charakterze skrwawionej torbieli - obraz wymaga monitorowania po ewolucji krwawienia ze względu na utrudnienie oceny stopnia wzmocnienia przy wysokim sygnale krwi. Sygnał z kory nerki wokół zmiany prawidłowy - bez cech naciekania " Dodam jeszcze, że od ponad miesiąca męczę się z bólem w okolicach ledzwiowych, wyniki moczu wskazywały na infekcję dróg moczowych, dostałam trzy antybiotyki. Po tygodniu od antybiotyków powtórzyłam badanie moczu i wygląda następująco : ciężar 1,024; pH 5,5; glukoza nieobecna; bilirubina nieobecna; ciała ketonowe nieobecne; białko ślad; urobilinogen 0,2 mg/dl; azotyny nieobecne; krew 0,03 mg; leukocyty 250 wbc/ul; kw.askorbinowy nieobecny; barwa żółta. W osadzie moczu pojedyncze nablonki płaskie, leukocyty 20-30 w polu widzenia, erytrocyty 5-10 w polu widzenia, pasma śluzu bardzo liczne. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był posiew moczu ? Proszę koniecznie udac się do urologa wskazana także będzie konsultacja endokrynologa a Jakie są objawy?