Co oznacza zwłóknienie gruczołów śluzowych?
Proszę o interpretacje diagnozy: zwłóknienie gruczołów śluzowych.Od kilku lat borykam się z niewłaściwie wydzielanym śluzu w jamie ustnej i gardle.Ciągnie się jak białko jaja. Wizyty u laryngologów, perodontologa, gastrologów-nie mam refluksu.Tomografia zatok prawidłowa.Brak alergii.Próbowałam też leczenia u psychiatry, który mówił, że może ??to nerwica gardła.Półroczne stosownie-testowanie leków niczego nie zmieniło.Gdzie szukać pomocy? Nie potrafię z tym dalej funkcjonować.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?
Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.
Witam serdecznie,
dobrze to Pani opisała " psychiatra testował na pani leki".
Na szczęście przerwała Pan te "testy".
Jednak podejrzenie nerwicy postawione przez psychiatrę może być słuszne. Dlatego radziłbym aby Pani niezwłocznie zasięgnęła rady u psychoterapeuty zajmującego się nerwicami i psychosomatyką. W ostateczności może Pani skontaktować się ze mną. Pozdrawiam